MAPA
Podrobný program :
Trh pro vás otevřeme od 12 do 17 hodin.
------------------
Další z řady oblíbených východočeských řemeslných trhů proběhne v neděli 28. června v Králíkách u Dolní Moravy. Desítky řemeslníků, regionálních výrobců a tvůrců z portálu Fler.cz vám opět nabídne výhradně a pouze zboží, které sami vyrábí.
*
Trh oživí kováři, sledovat i vyzkoušet si kromě jejich těžké práce můžete i práci košíkáře, hrnčířky, floristky a dalších.
Děti potěší unikátní vyřezávaný dřevěný kolotoč řezbáře Matěje, Kozí taxi, kuličková MAXIdráha, siloměr a mnohé další dřevěné atrakce, které Matěj osobně vyřezal, které do dáli záři barvami a naprosto naplňují definici bezstarostného léta. :) (Pokud máte kuličku z loňska, přineste si ji, nemusíte si kupovat novou.)
*
Na některých stáncích uvidíte také jak výrobky vznikají a s prodejci si můžete domluvit výrobu přímo na míru. To je totiž jedinečnost trhů, které neberou překupníky. To je podstata Flerjarmarků.
Čeká vás také řemeslná zmrzlina, občerstvení a něco dobrého samozřejmě i v sekci nealko.
*
Kombinace poctivého historického řemesla i moderních výrobků, které se vám hodí do života, dělá z Flerjarmarku v Králíkách unikátní příležitost, jak strávit nedělní odpoledne a jak se třeba občerstvit a zastavit na vaší cestě po víkendu domů z hor.
*
Hlavně ale můžete zažít tu krásnou atmosféru sdílení, získat nové přátele a svým nákupem podpořit drobné české tvůrce. Za což vám moc děkujeme.
*
Nenechte si to ujít a přijďte za námi na králický Flerjarmark!
Bude to velký a znovu až za rok. :)
*
Váš Fler, spolupořadatel malebné město Králíky a pořadatelka trhů HelenaG